Dzień Dziecka
Posted on: 16 listopada 2017, by : Mirosław Urbaczewski


Jak co roku, dzięki wsparciu finansowym naszego sponsora Fundacji Dobroczynności Atlas, wychowankowie z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych podlegających pod Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Karolewie mogli zrealizować swoje marzenia w wyjątkowym dla nich dniu – Dniu Dziecka.
Każda z placówek ten dzień spędziła aktywnie i według własnego indywidualnego pomysłu. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 1 w Trzemiętowie postanowiła zakupić stół bilardowy, przy którym wszyscy pilnie uczyli się nowej gry sportowej.
Wychowankowie z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Nr 2 w Karolewie mieli okazję wybrać się na wspólny wyjazd do Bydgoszczy w celu obejrzenia baśni Walta Disneya „Piękna i Bestia”. Dzieci miały do dyspozycji dla siebie całą salę kinową, dzięki uprzejmości kina Helios. Po seansie zjadły pyszne lody. Wychowankowie byli w doskonałych humorach.
Natomiast wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Nr 3 w Karolewie brali udział w spływie kajakowym. Było ciężko pokonać rzekę Brdę, ale cała załoga placówki spisała się na medal.
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 4 w Karolewie zakupiła sprzęt sportowy dla swoich podopiecznych – hulajnogi oraz łyżworolki. Dzieci przez cały dzień z przyjemnością sprawdzały swoje prezenty.

Serdecznie dziękujemy za pamięć i wsparcie Fundacji Dobroczynności Atlas.